MATE Desktop Environment - en to kk translation catalogue (19 entries)

en: Error message
kk: Қате хабарламасы

en: Informational message
kk: Ақпараттық хабарлама

en: Log in
kk: Жүйеге кіру

en: Log out
kk: Жүйеден шығу

en: Question dialog
kk: Сұрау сұхбаты

en: System events
kk: Жүйелік оқиғалар

en: Warning message
kk: Ескерту хабарламасы

en: Default Background
kk: Бастапқы фон

en: Cannot find a terminal, using xterm, even if it may not work
kk: Терминал табылмады, жұмыс істемеу мүмкін болса да, xterm қолданылады

en: MATE Library
kk: MATE жинағы

en: Version of this application
kk: Осы қолданбаның нұсқасы

note: Translators: the first %s is the error message, 2nd %s the program name
en: %s
    Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
kk: %s
    Командалық жолдың барлық опцияларын қарау үшін '%s --help' енгізіңіз.

en: Unknown type
kk: Белгісіз түрі

en: Cursor Blink
kk: Курсор жыпылықтауы

en: Default font
kk: Бастапқы қаріп

en: Toolbar Style
kk: Панельдер стилі

en: Use Custom Font
kk: Таңдауыңызша қаріпті қолдану

en: Cursor size
kk: Курсор өлшемі

en: Single Click
kk: Бірлік шерту
