MATE Desktop Environment - en to et translation catalogue (271 entries)

en: Error message
et: Veateade

en: Informational message
et: Informatiivne teade

en: Log in
et: Sisselogimine

en: Log out
et: Väljalogimine

en: Miscellaneous message
et: Muu teade

en: Question dialog
et: Küsimusdialoog

en: System events
et: Süsteemsed sündmused

en: Warning message
et: Hoiatusteade

en: Default Background
et: Vaikimisi taust

en: Choose menu item
et: Vali menüükirje

en: Click on command button
et: Klõpsa käsunupul

en: Select check box
et: Vali märkeruut

en: User interface events
et: Kasutajaliidese sündmused

en: Cannot find a terminal, using xterm, even if it may not work
et: Terminali pole võimalik leida, kasutatakse xterm'i. Ka siis, kui see ei pruugi töötada.

en: MATE MateConf Support
et: MATE MateConf'i tugi

en: Unable to find the MATE_FILE_DOMAIN_APP_HELP domain
et: MATE_FILE_DOMAIN_APP_HELP domeeni pole võimalik leida

en: Unable to find the MATE_FILE_DOMAIN_HELP domain.
et: MATE_FILE_DOMAIN_HELP domeeni pole võimalik leida

en: Unable to show help as %s is not a directory.  Please check your installation.
et: Abiteavet pole võimalik näidata, kuna %s pole kataloog.  Palun kontrolli MATE paigaldust.

en: Unable to find help paths %s or %s. Please check your installation
et: Abiteavet pole võimalik ei %s ega %s radadelt leida. Palun kontrolli MATE paigaldust.

en: Unable to find the help files in either %s or %s.  Please check your installation
et: Abiteavet pole võimalik leida ei kaustast %s ega %s.  Palun kontrolli MATE paigaldust.

en: Unable to find doc_id %s in the help path
et: doc_id %s pole võimalik abiteabe rajalt leida

en: Help document %s/%s not found
et: Abiteabe dokumenti %s/%s ei leitud

note: FIXME: get this from matecomponent
en: MateComponent Support
et: MateComponent tugi

en: MateComponent activation Support
et: MateComponent aktiveerimise tugi

en: Could not create per-user mate configuration directory `%s': %s
et: Mate kasutajapõhiste seadistuste kataloogi `%s' pole võimalik luua: %s

en: Could not stat private per-user mate configuration directory `%s': %s
et: Mate kasutajapõhiste seadistuste kataloogi `%s' kohta pole võimalik andmeid hankida: %s

en: Could not set mode 0700 on private per-user mate configuration directory `%s': %s
et: Mate kasutajapõhisele privaatsele seadistustekataloogile `%s' pole võimalik määrata 0700 õiguseid: %s

en: Could not create mate accelerators directory `%s': %s
et: Mate kiirklahvide kataloogi `%s' pole võimalik luua: %s

en: MATE Virtual Filesystem
et: MATE virtuaalne failisüsteem

en: Disable sound server usage
et: Heliserveri kasutamise keelamine

en: Enable sound server usage
et: Heliserveri kasutamise lubamine

en: Host:port on which the sound server to use is running
et: Kasutatava heliserveri host:port

en: HOSTNAME:PORT
et: HOSTINIMI:PORT

en: MATE Library
et: MATE teek

en: Show MATE options
et: MATE valikute näitamine

en: Popt Table
et: Popt tabel

en: The table of options for popt
et: Popt võtmete tabel

en: Popt Flags
et: Popt lipud

en: The flags to use for popt
et: Popt lippude tabel

en: Popt Context
et: Popt kontekst

en: The popt context pointer that MateProgram is using
et: MateProgram'i poolt kasutatav Popt konteksti pointer

en: GOption Context
et: GOption kontekst

en: The goption context pointer that MateProgram is using
et: MateProgram'i poolt kasutatav goption konteksti pointer

en: Human readable name
et: Inimloetav nimi

en: Human readable name of this application
et: Selle rakenduse inimloetav nimi

en: MATE path
et: MATE rada

en: Path in which to look for installed files
et: Rada, millelt otsida paigaldatud faile

en: App ID
et: Rakenduse ID

en: ID string to use for this application
et: ID-string, mida selle rakenduse jaoks kasutatakse

en: App version
et: Rakenduse versioon

en: Version of this application
et: Selle rakenduse versioon

en: MATE Prefix
et: MATE eesliide

en: Prefix where MATE was installed
et: MATE kataloogi paigalduskoha eesliide

en: MATE Libdir
et: MATE teegikataloog

en: Library prefix where MATE was installed
et: MATE teegikataloogi paigalduskoha eesliide

en: MATE Datadir
et: MATE andmekataloog

en: Data prefix where MATE was installed
et: MATE andmekataloogi paigalduskoha eesliide

en: MATE Sysconfdir
et: MATE seadistuskataloog

en: Configuration prefix where MATE was installed
et: MATE seadistuskataloogi paigalduskoha eesliide

en: MATE App Prefix
et: MATE rakenduse eesliide

en: Prefix where this application was installed
et: Rakenduse kataloogi paigalduskoha eesliide

en: MATE App Libdir
et: MATE rakenduse andmekataloog

en: Library prefix where this application was installed
et: Rakenduse teegikataloogi paigalduskoha eesliide

en: MATE App Datadir
et: MATE rakenduse andmekataloog

en: Data prefix where this application was installed
et: Rakenduse andmekataloogi paigalduskoha eesliide

en: MATE App Sysconfdir
et: MATE rakenduse seadistuskataloog

en: Configuration prefix where this application was installed
et: Rakenduse seadistuskataloogi paigalduskoha eesliide

en: Create Directories
et: Kataloogide loomine

en: Create standard MATE directories on startup
et: MATE standardkataloogide loomine käivitamisel

en: Enable Sound
et: Heli lubamine

en: Enable sound on startup
et: Heli lubamine käivitamisel

en: How to connect to esd
et: Kuidas esd serverisse ühenduda

en: Help options
et: Abiteabe võtmed

en: Application options
et: Rakenduse võtmed

en: Dynamic modules to load
et: Dünaamiliselt laaditavad moodulid

en: MODULE1,MODULE2,...
et: MOODUL1,MOODUL2,...

note: Translators: the first %s is the error message, 2nd %s the program name
en: %s
    Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
et: %s
    Täieliku käsureavõtmete loendi nägemiseks käivita '%s --help'.

en: Unknown internal error while displaying this location.
et: Tundmatu sisemine viga selle asukoha kuvamisel.

en: The specified location is invalid.
et: Kirjeldatud asukoht on vigane.

en: There was an error parsing the default action command associated with this location.
et: Selle asukohaga seotud vaikimisi tegevuse käsu analüüsimisel tekkis viga.

en: There was an error launching the default action command associated with this location.
et: Selle asukohaga seotud vaikimisi tegevuse käsu käivitamisel tekkis viga.

en: There is no default action associated with this location.
et: Selle asukohaga pole seotud vaikimisi toimingut.

en: The default action does not support this protocol.
et: Vaikimisi toiming ei toeta seda protokolli.

en: The request was cancelled.
et: Päring tühistati.

en: The host "%s" could not be found.
et: Hosti "%s" pole võimalik leida.

en: The host could not be found.
et: Hosti pole võimalik leida.

en: The location or file could not be found.
et: Faili või asukohta ei leitud.

en: The login has failed.
et: Tõrge sisselogimisel.

en: Error showing url: %s
et: Viga URL-i näitamisel: %s

en: Extra Moniker factory
et: Ekstra Moniker factory

en: config indirect moniker
et: kaudsete seadistuste moniker

en: Unknown type
et: Tundmatu tüüp

en: Key %s not found in configuration
et: Sätetest ei leitud võtit %s

en: Beep when a modifier is pressed.
et: Piiksumine muuteklahvi vajutamisel.

en: Disable if two keys are pressed at the same time.
et: Keelamine kahe klahvi samaaegselt vajutamisel.

en: Do not accept a key as being pressed unless held for @delay milliseconds.
et: Klahvivajutust, mille korral klahvi pärast vajutamist ei hoita all kauem kui selles võtmes määratud arv millisekundeid, ei arvestata.

en: How long to accelerate in milliseconds
et: Kiirenduse kestus millisekundites

en: How many milliseconds it takes to go from 0 to maximum speed.
et: Kui palju millisekundeid kulub nullist maksimumkiiruse saavutamiseks.

en: How many milliseconds to wait before mouse movement keys start to operate.
et: Kui mitu millisekundit tuleb enne hiire liigutamise klahvide toimimahakkamist oodata.

en: How many pixels per second to move at the maximum speed.
et: Kui palju piksleid sekundis liigutakse maksimumkiirusel.

en: Ignore multiple presses of the _same_ key within @delay milliseconds.
et: Määratud aja (millisekundites) jooksul _sama_ klahvi mitmekordset vajutamist eiratakse.

en: Initial delay in milliseconds
et: Lähteviivitus millisekundites

en: Minimum interval in milliseconds
et: Vähim ajavahemik millisekundites

en: Pixels per seconds
et: Piksleid sekundis

en: minimum interval in milliseconds
et: Vähim ajavahemik millisekundites

en: List of assistive technology applications to start when logging into the MATE desktop.
et: Abistava tehnika rakenduste loend, mis käivitatakse MATE töölauale sisselogimisel.

en: Startup Assistive Technology Applications
et: Käivitatavad abistava tehnika rakendused

en: MATE to start preferred Mobility assistive technology application during login.
et: Kas MATE käivitab sisselogimisel eelistatud rakenduse mobiilse abistava tehnika toe jaoks.

en: Preferred Mobility assistive technology application
et: Eelistatud rakendus mobiilse abistava tehnika toe jaoks

en: Preferred Mobility assistive technology application to be used for login, menu, or command line.
et: Eelistatud rakendus mobiilse abistava tehnika toe jaoks sisselogimisel, menüüdes ja käsureal.

en: Start preferred Mobility assistive technology application
et: Eelistatud mobiilse abistava tehnika rakenduse käivitamine

en: MATE to start preferred Visual assistive technology application during login.
et: Kas MATE käivitab sisselogimisel eelistatud rakenduse visuaalse abistava tehnika toe jaoks.

en: Preferred Visual assistive technology application
et: Eelistatud rakendus visuaalse abistava tehnika toe jaoks

en: Preferred Visual assistive technology application be used for login, menu, or command line.
et: Eelistatud rakendus visuaalse abistava tehnika toe jaoks sisselogimisel, menüüdes ja käsureal.

en: Start preferred Visual assistive technology application
et: Eelistatud visuaalse abistava tehnika rakenduse käivitamine

en: Browser needs terminal
et: Veebilehitseja vajab terminali

en: Browser understands remote
et: Veebilehitseja mõistab kaugkorraldusi

en: Default browser
et: Vaikimisi veebilehitseja

en: Default browser for all URLs.
et: Vaikimisi veebilehitseja kõikide URL-ide jaoks.

en: Whether the default browser needs a terminal to run.
et: Kas veebilehitseja vajab töötamiseks terminali.

en: Whether the default browser understands netscape remote.
et: Kas veebilehitseja mõistab netscape kaugkorraldusi.

en: Calendar needs terminal
et: Kalender vajab terminali

en: Default calendar
et: Vaikimisi kalender

en: Default calendar application
et: Vaikimisi kalendrirakendus

en: Default tasks
et: Vaikimisi ülesanded

en: Default tasks application
et: Vaikimisi ülesanneterakendus

en: Tasks needs terminal
et: Ülesanded vajavad terminali

en: Whether the default calendar application needs a terminal to run
et: Kas vaikimisi kalendrirakendus vajab töötamiseks terminali.

en: Whether the default tasks application needs a terminal to run
et: Kas vaikimisi ülesanneterakendus vajab töötamiseks terminali.

en: Argument used to execute programs in the terminal defined by the 'exec' key.
et: Argumendid terminalis töötavatele programmidele, kirjeldatakse 'exec' võtmega.

en: Exec Arguments
et: Käivitamise argumendid

en: Terminal application
et: Terminalirakendus

en: Terminal program to use when starting applications that require one.
et: Terminali vajavate rakenduste käivitamiseks kasutatav terminaliprogramm.

en: A list with names of the first window manager workspaces. This key has been deprecated since MATE 2.12.
et: Esmase aknahalduri tööalade nimede loend. See valik on alates MATE 2.12 versioonist aegunud.

en: Fallback window manager (deprecated)
et: Tagavara-aknahaldur (aegunud)

en: Fallback window manager if user window manager can't be found. This key has been deprecated since MATE 2.12.
et: Aknahaldur, mis käivitatakse juhul, kui kasutaja aknahaldurit ei leita. See võti on alates MATE 2.12 versioonist aegunud.

en: Names of the workspaces (deprecated)
et: Tööalade nimed (aegunud)

en: The number of workspaces (deprecated)
et: Tööalade arv (aegunud)

en: The number of workspaces the window manager should use This key has been deprecated since MATE 2.12.
et: Aknahalduri poolt kasutatavate tööalade arv. See valik on alates MATE 2.12 versioonist aegunud.

en: User window manager (deprecated)
et: Kasutaja aknahaldur (aegunud)

en: Window manager to try first. This key has been deprecated since MATE 2.12.
et: Aknahaldur, mida proovitakse esimesena. See võti on alates MATE 2.12-st aegunud.

en: Color Shading Type
et: Värvi varjutamise laad

en: Determines how the image set by wallpaper_filename is rendered. Possible values are "none", "wallpaper", "centered", "scaled", "stretched", "zoom", "spanned".
et: Võtmega wallpaper_filename määratud pildi renderdamise viis. Võimalikud väärtused on "none" (taustapilt puudub), "wallpaper" (tavaline), "centered" (keskel), "scaled" (skaleeritud), "stretched" (venitatud), "zoom" (suurendatud) või "spanned" (mahutatud).

en: Draw Desktop Background
et: Töölaua tausta joonistamine

en: File to use for the background image.
et: Taustapildiks kasutatav fail.

en: Have MATE draw the desktop background.
et: Kas MATE joonistab töölaua tausta.

en: How to shade the background color. Possible values are "horizontal-gradient", "vertical-gradient", and "solid".
et: Kuidas taustavärvust varjutatakse. Võimalikud väärtused on "horizontal-gradient" (rõhtsa üleminekuga), "vertical-gradient" (püstise üleminekuga) ja "solid" (ühtlane värvus).

en: Left or Top color when drawing gradients, or the solid color.
et: Hajusülemineku vasakpoolne või ülemine värvus, või hoopis ühtlane värvus.

en: Opacity with which to draw the background picture.
et: Poolläbipaistev värv, millega taustapilt kaetakse.

en: Picture Filename
et: Pildi failinimi

en: Picture Opacity
et: Pildi läbipaistmatus

en: Picture Options
et: Pildi valikud

en: Primary Color
et: Peamine värv

en: Right or Bottom color when drawing gradients, not used for solid color.
et: Hajusülemineku parempoolne või alumine värvus, ei kasutata ühtlase värvuse jaoks.

en: Secondary Color
et: Teisene värv

en: File Icon Theme
et: Failiikooni teema

en: Theme used for displaying file icons.
et: Failiikoonide kuvamiseks kasutatav teema.

en: Basename of the default theme used by gtk+.
et: GTK+ vaikimisi teema põhinimetus.

en: Buttons Have Icons
et: Nuppudel on ikoonid

en: Can Change Accels
et: Kiirklahve on võimalik muuta

en: Cursor Blink
et: Kursori plinkimine

en: Cursor Blink Time
et: Kursori plinkimise aeg

en: Default font
et: Vaikimisi kirjatüüp

en: Document font
et: Dokumendi kirjatüüp

en: Enable Accessibility
et: Hõlbustuste lubamine

en: Enable Animations
et: Animatsioonide lubamine

en: GTK IM Module
et: GTK SM Moodul

en: GTK IM Preedit Style
et: GTK SM Eelredigeerimise laad

en: GTK IM Status Style
et: GTK SM Oleku laad

en: Gtk+ Theme
et: Gtk+ Teema

en: Icon Theme
et: Ikoonide teema

en: Icon theme to use for the panel, caja etc.
et: Ikoonide teema, mida kasutatakse paneelil, cajaes jne.

en: Keyboard shortcut to open the menu bars.
et: Kiirklahv menüüribade avamiseks.

en: Length of the cursor blink cycle, in milliseconds.
et: Kursori vilkumistsükli pikkus millisekundites.

en: Menubar Detachable
et: Menüüriba on lahtihaagitav

en: Menubar accelerator
et: Menüüriba kiirklahv

en: Menus Have Icons
et: Menüüdes on ikoonid

en: Menus Have Tearoff
et: Menüüd on küljestrebitavad

en: Module for GtkFileChooser
et: GtkFileChooser'i moodul

en: Module to use as the filesystem model for the GtkFileChooser widget. Possible values are "gio", "mate-vfs" and "gtk+".
et: GtkFileChooser vidina jaoks kasutatav failisüsteemi moodul. Võimalikud väärtused on "gio", "mate-vfs" ja "gtk+".

en: Monospace font
et: Monospace kirjatüüp

en: Name of a monospaced (fixed-width) font for use in locations like terminals.
et: Monospace (määratud laiusega) kirjatüüp kasutamiseks terminalitaolistes kohtades.

en: Name of the GTK+ input method Preedit Style used by gtk+.
et: gtk+ poolt kasutatav GTK+ eelredigeerimise sisestusmeetodi laad.

en: Name of the GTK+ input method Status Style used by gtk+.
et: gtk+ poolt kasutatav GTK+ oleku sisestusmeetodi laad.

en: Name of the default font used by gtk+.
et: GTK+ poolt vaikimisi kasutatava kirjatüübi nimi.

en: Name of the default font used for reading documents.
et: Dokumentide lugemisel kasutatava vaikimisi kirjatüübi nimi.

en: Name of the input method module used by GTK+.
et: GTK+ poolt kasutatav sisestusmeetodi mooduli nimi.

en: Show the 'Input Methods' menu
et: 'Sisendmeetodite' menüü näitamine

en: Show the 'Unicode Control Character' menu
et: 'Unikoodi juhtsümbolite' menüü näitamine

en: Size of icons in toolbars, either "small-toolbar" or "large-toolbar".
et: Ikoonide suurus tööriistaribal, kas "small-toolbar" (väike tööriistariba) või "large-toolbar" (suur tööriistariba).

en: Status Bar on Right
et: Olekuriba on paremal

en: Toolbar Detachable
et: Tööriistariba on lahtihaagitav

en: Toolbar Icon Size
et: Tööriistariba ikooni suurus

en: Toolbar Style
et: Tööriistariba stiil

en: Toolbar Style. Valid values are "both", "both-horiz", "icons", and "text".
et: Tööriistariba laad. Võimalikud väärtused on "both" (ikoonid ja tekst), "both-horiz" (ikoonid ja tekst rõhtsalt), "icons" (ainult ikoonid), ja "text" (ainult tekst).

en: Use Custom Font
et: Kohandatud kirjatüübi kasutamine

en: Whether Applications should have accessibility support.
et: Kas rakendustel peab olema hõlbustuste tugi või mitte.

en: Whether animations should be displayed. Note: This is a global key, it changes the behaviour of the window manager, the panel etc.
et: Kas animatsioone kuvatakse. Märkus: see on globaalne klahv, see muudab ka aknahalduri, paneeli jne. käitumist.

en: Whether buttons may display an icon in addition to the button text.
et: Kas nuppudel võib tekstile lisaks kuvada ka ikooni või mitte.

en: Whether menus may display an icon next to a menu entry.
et: Kas menüüdes võib menüükirje järel ikooni kuvada või mitte.

en: Whether menus should have a tearoff.
et: Kas menüüsid peaks olema võimalik lahti rebida või mitte.

en: Whether the context menus of entries and text views should offer to change the input method.
et: Kas kirjete ja tekstivaadete kontekstimenüüd peavad pakkuma sisestusmeetodi muutmise võimalust või mitte.

en: Whether the context menus of entries and text views should offer to insert control characters.
et: Kas kirjete ja tekstivaadete kontekstimenüüd peavad pakkuma juhtmärkide lisamise võimalust või mitte.

en: Whether the cursor should blink.
et: Kas kursor peaks plinkima või mitte.

en: Whether the user can detach menubars and move them around.
et: Kas kasutaja tohib menüüribasid lahti haakida ja ringi tõsta või mitte.

en: Whether the user can detach toolbars and move them around.
et: Kas kasutaja tohib tööriistaribasid lahti haakida ja ringi tõsta või mitte.

en: Whether the user can dynamically type a new accelerator when positioned over an active menuitem.
et: Kas kasutajal on võimalik menüü kuvamise ajal aktiivse menüükirje kiirklahve dünaamiliselt muuta või mitte.

en: Whether to display a status bar meter on the right.
et: Kas olekuriba mõõdikut näidatakse paremal või mitte.

en: Whether to use a custom font in gtk+ applications.
et: Kas gtk+ rakendustes kasutatakse vaikimisi kirjatüüpi.

en: Disable URL and MIME type handlers
et: URL-ide ja MIME käsitlejate keelamine

en: Disable command line
et: Käsurea keelamine

en: Disable lock screen
et: Ekraani lukustamise keelamine

en: Disable print setup
et: Printeri seadistamise keelamine

en: Disable printing
et: Printimise keelamine

en: Disable saving files to disk
et: Failide kettalesalvestamise keelamine

en: Disable user switching
et: Kasutajate vahel lülitumise keelamine

en: Prevent running any URL or MIME type handler applications.
et: URL-ide ja MIME-tüüpide käsitlemise rakenduste käivitamise keelamine.

en: Prevent the user from accessing the terminal or specifying a command line to be executed. For example, this would disable access to the panel's "Run Application" dialog.
et: Kasutajal terminalile ja käsureale ligipääsu keelamine. Sellega on näiteks võimalik keelata paneeli "Käivita rakendus..." dialoog.

en: Prevent the user from modifying print settings. For example, this would disable access to all applications' "Print Setup" dialogs.
et: Kasutajal printeri sätete muutmise keelamine. Sellega on näiteks võimalik keelata kõigi rakenduste printeri sätete dialoogid.

en: Prevent the user from printing. For example, this would disable access to all applications' "Print" dialogs.
et: Kasutajal printimise keelamine. Sellega on näiteks võimalik keelata kõigi rakenduste printimisdialoogid.

en: Prevent the user from saving files to disk. For example, this would disable access to all applications' "Save as" dialogs.
et: Kasutajal failide kettale salvestamise keelamine. Sellega on näiteks võimalik keelata kõigi rakenduste "Salvesta kui" dialoogid.

en: Prevent the user from switching to another account while his session is active.
et: Kasutajal teisele kasutajale lülitumise keelamine kui tal on seanss aktiivne.

en: Prevent the user to lock his screen.
et: Kasutajal oma ekraani lukustamise keelamine.

en: File name of the bell sound to be played.
et: Kellahelina helifaili nimi.

en: Keyboard Bell Custom Filename
et: Klaviatuurikõlli kohandatud failinimi

en: Remember NumLock state
et: NumLock oleku meelespidamine

en: When set to true, MATE will remember the state of the NumLock LED between sessions.
et: Kui märgitud, siis MATE jätab seansside vahel NumLock klahvi oleku meelde.

en: possible values are "on", "off", and "custom".
et: võimalikud väärtused on "on" (sees), "off" (väljas) ja "custom" (kohandatud).

en: Acceleration multiplier for mouse motion. A value of -1 is the system default.
et: Hiire liikumise kiirenduskordaja. Väärtus -1 märgib süsteemi vaikeväärtust.

en: Cursor font
et: Kursori kirjatüüp

en: Cursor size
et: Kursori suurus

en: Cursor theme
et: Kursori teema

en: Cursor theme name. Used only by Xservers that support Xcursor, such as XFree86 4.3 and later.
et: Kursoriteema nimi. Kasutatakse ainult Xcursori toega Xserverite poolt, näiteks XFree86 4.3 ja hilisemad.

en: Distance before a drag is started.
et: Vahemaa, millest alates lohistamine aset leiab.

en: Distance in pixels the pointer must move before accelerated mouse motion is activated. A value of -1 is the system default.
et: Pikslites määratud vahemaa, mille kursor peab läbima enne, kui hiireklahvi vajutus aktiveeritakse. Väärtus -1 tähendab süsteemset vaikesätet.

en: Double Click Time
et: Topeltklõpsu kestus

en: Drag Threshold
et: Lohistamise lävi

en: Font name of the cursor. If unset, the default font is used. This value is only propagated to the X server start of each session, so changing it mid-session won't have an effect until the next time you log in.
et: Kursori kirjatüübi nimi. Kui see on määramata, siis kasutatakse vaikimisi kirjatüüpi. Seda väärtust edastatakse X'i serverile ainult seansi alguses, seega pole selle muutmist võimalik rakendada seda enne järgmise seansi algust.

en: Highlights the current location of the pointer when the Control key is pressed and released.
et: Kursori asukoha rõhutamine Control klahvi vajutamise ja lahtilaskmise korral.

en: Length of a double click.
et: Topeltklõpsu kestus.

en: Locate Pointer
et: Kursori asukoha tuvastamine

en: Motion Threshold
et: Vajutuse lävi

en: Mouse button orientation
et: Hiirenupu suund

en: Single Click
et: Üksikklõps

en: Single click to open icons.
et: Ikoonide avamiseks kasutatakse üksikklõpsu.

en: Size of the cursor referenced by cursor_theme.
et: cursor_theme poolt viidatava kursori suurus.

en: Swap left and right mouse buttons for left-handed mice.
et: Vasaku ja parema hiirenupu vahetamine vasakukäeliste hiire jaoks.

en: Default mixer device
et: Vaikimisi mikserseade

en: Default mixer tracks
et: Mikseri vaikimisi rajad

en: Enable ESD
et: Lubada ESD

en: Enable sound server startup.
et: Heliserveri lubamine käivitamisel.

en: Input feedback sounds
et: Sisestuse tagasiside helid

en: Sound theme name
et: Heliteema nimi

en: Sounds for events
et: Sündmuste helid

en: The XDG sound theme to use for event sounds.
et: Sündmuste helide jaoks kasutatav XDG heliteema.

en: The default mixer device used by the multimedia key bindings.
et: Multimeedia klahvivajutuste korral vaikimisi kasutatav mikserseade.

en: The default mixer tracks used by the multimedia key bindings.
et: Multimeedia klahvivajutuste korral vaikimisi miksimiseks kasutatav rada.

en: Whether to play sounds on input events.
et: Kas sisestussündmuste puhul mängitakse helisid või mitte.

en: Whether to play sounds on user events.
et: Kas kasutajasündmuste puhul mängitakse helisid.

en: Maximum age for thumbnails in the cache, in days. Set to -1 to disable cleaning.
et: Puhverdatud pisipiltide suurim eluiga päevades. Kustutamise keelamiseks määra väärtuseks -1.

en: Maximum size of the thumbnail cache, in megabytes. Set to -1 to disable cleaning.
et: Puhverdatud pisipiltide suurim suurus megabaitides. Kustutamise keelamiseks määra väärtuseks -1.

en: Disable all external thumbnailers
et: Kõikide väliste pisipilditegijate keelamine

en: Set to true to disable all external thumbnailer programs, independent on whether they are independently disabled/enabled.
et: Märgi see võti kõikide väliste pisipilditegijate keelamiseks sõltumata nende üksikult lubamisest/keelamisest.

en: Allow postponing of breaks
et: Puhkepauside edasilükkamine on lubatud

en: Break time
et: Puhkepausi kestus

en: Number of minutes of typing time before break mode starts.
et: Tippimiseks kuluvate minutite arv enne puhkepausi aktiveerimist.

en: Number of minutes that the typing break should last.
et: Puhkepausi pikkus minutites

en: Type time
et: Tippimisaeg

en: Whether or not keyboard locking is enabled
et: Kas klaviatuuri lukustamine on lubatud või mitte

en: Whether or not keyboard locking is enabled.
et: Kas klaviatuuri lukustamine on lubatud või mitte.

en: Whether or not the typing break screen can be postponed.
et: Kas puhkepausi on võimalik edasi lükata või mitte.
